Piret Ilver

Piret Ilver

Kes ma olen? Ühe lausega kokku võttes – full stack marketer mikro- ja väikeettevõtetele. Ettevõtja, digiturunduse ja e-kaubanduse entusiast.

Ma olen lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna strateegilise juhtimise magistriõppe 2021. aastal Enne seda majandusteaduskonna 2007. aastal. Magistritöö tegin e-kaubanduse valdkonnas, kus uurisin erinevate e-kaubandus võrgustike rolle mikro- ja väikeettevõtte näitel. Tööga saad tutvuda siin.

Jaekaubanduses olen töötanud aastast 1998 ja esimese e-poe lõime aastal 2006. Igapäevaselt tegelen digiturunduse, jae ja e-kaubadusega Sokisahtlis ja Salt’sUp soolapoes. Hobikorras kirjutan blogisid ja sisu erinevatele veebilehtedele, näiteks Howtoeatoyster.com on blogi mis on austri- ja meretoitude blogi.

Lisaks tegelen ka projektidega mis hõlmavad konsultatsioone e-kaubanduse, digiturunduse strateegiate loomise valdkonnas, e-kaubandusvõrgustike abil ekspordi alustamist (Amazon, eBay). Tavaliselt on need 3-4 kuud vältavad projektid kus olen toimetanud nö visiting CMO rollis või siis ka mentorluse raames.

Igal aastal püüan tegeleda ka 1-2 praktikandiga, keda huvitab digiturunduse valdkond lähemalt ja kes seda ala õpivad.

Kui soovid minuga ühendust võtta – kirjuta mulle piret.ilver@gmail.com

Close
Piret Ilver turundusblogi © Copyright 2024. All rights reserved.
Close