Digiturunduse koolitused millest mul on kasu olnud.

Sotsiaalmeedia ajastusäpid Storrito ja Skedsocial

Skedsocial

Katsetasin Storritot ja Skedsocialit vahelduseks Hootsuitele.

Storrito – lihtne ülesehitus ja ühendamine. Miinuseks, et pole äppi vaid brauseri põhine. Neil kellel content peamiselt telefonis, siis telefonis seod dropboxiga, aga siis pead ikka storritosse üles laadima. See tüütu ja motivatsioon kadus Storritot kasutada. Tiktoki ühendust ei ole. Insta stooride ajastamine oli sümpaatne. 

SkedSocial – tundus paljulubav. Äpp ja puha. Äpp oli kräpp. Ühendamine oli  peavalu. Aga kannatasin ära, et saab Insta ja Tiktoki ja Pinteresti jne. Kahe-astmeline autentimine Instas ja connectimine suht keeruline. Parem kasutada arvutist kui äpist. Reaalsus nii hea pole. Tiktoki automaatselt ei lase postitada. 

Ühesõnaga – katsetustest suurt läbimurdelist kasu polnud, samas andis üsna hea ülevaate enda jaoks mida vaja oleks. Kui on hallata 1-2 kontot siis seda on minu arvates endiselt FB, Insta, Tiktoki enda vahenditega lihtsam teha kui socialmedia scheduleritega. Aga eks see on ka individuaalne ja tööharjumustes kinni. Kui kellelgi on mõni imelahendus pakkuda, siis palun jagatagu 😀